Ordu'da Sporun Adresi

Yeni ORDUSPOR MEDİCAL PARK a Emanet

YENİ ORDUSPOR’UN SAĞLIĞI MEDİCAL PARK’A EMANET

Yeni Orduspor Kulübü ile Medical Park Ordu Hastanesi arasında tüm sağlık hizmetlerini kapsayan sponsorluk anlaşması imzalandı.

Medical Park Ordu Hastanesi Boztepe toplantı salonunda düzenlenen imza töreninde, Yeni Orduspor Kulüp Başkanı Faruk Zavalsız, Yeni Orduspor ikinci başkanı Başkanı Ertan Bakır, Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış, Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ulvi Güney, Medical Park Ordu Hastanesi Başhekimi Göksel Şahin, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü Özlem Öztürk, Yeni Orduspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri Veysel Köybaşı ve Akın Şahin yer aldı.

Spor Toto 3. Lig 2.nci grup temsilcisi Yeni Orduspor Kulübü ile Medical Park Ordu Hastanesi’nin yaptığı anlaşma doğrultusunda, 2017 – 2018 sezon sonuna tüm branşlarda sağlık hizmetlerinden yararlanmasına karar verildi. Bu önemli iş birliği ile Yeni Orduspor Kulübü bünyesinde bulunan tüm sporcuların sağlığı ve buna dair tüm sorumluluklar Medical Park Ordu Hastanesi güvencesine teslim edildi.

FUTBOLCULARIMIZIN SAĞLIĞI BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

İmza töreninde konuşan Yeni Orduspor Kulübü Başkanı Faruk Zavalsız, Medical Park Ordu Hastanesi ile sponsorluk işbirliğine gitmekten dolayı mutluluk duyduklarını dile getirerek, “Bu birliktelik dahilinde Yeni Orduspor Kulübü’nün tüm sporcularının sağlık, bakım ve güvencelerini de Türkiye’nin önde gelen sağlık kurumlarından Medical Park güvencesine teslim ediyoruz. Yeni Orduspor kulübü olarak sporcularımızla omuz omuza girdiğimiz tüm mücadelelerde yanımızda böylesi kuvvetli oyuncu daha görmek bizlere güç veriyor. Lig uzun bir maraton ve futbolcularımızın sağlığı bizler için çok önemlidir. Futbolcularımızın sağlığını usta ellere emanet etmekten dolayı mutluyuz. Bu birlikteliğin sağlanmasında katkıları olan herkese çalışmalarında dolayı teşekkür ediyorum. Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederim. ‘Sağlık Sponsoru’ Medical Park’a Yeni Orduspor ailesine hoş geldiniz diyorum” dedi.

ALTYAPI SPORCULARINI DA KAPSIYOR

Öte yandan anlaşmanın tüm altyapı sporcularını da kapsadığını dile getiren Yeni Orduspor Kulübü Başkanı Faruk Zavalsız, “Altyapıya büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda da kulübümüz bünyesinde yer alan 8 ve 18 yaş arası tüm altyapı sporcularımız da Medical Park’ın tüm sağlık güvencesinden yararlanabilecekler. Sponsorluk anlaşmamız bu haliyle bu güne kadar ilimizde gerçekleşen en kapsamlı sağlık sponsorluğu anlaşmalarından birisi” diye konuştu.

“BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTILAR”

Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış ise, Yeni Orduspor Kulübü’nün ligde başarılı olması için el birliğiyle çalışacaklarını dile getirerek “ Medical Park Ordu Hastanesi olarak her daim sporun ve sporcunun yanında olduk. Bizlere sponsorluk anlaşması teklifi geldiğinde teklifi kabul ederek hemen çalışmalara başladık. Çünkü spor hayatın bir parçasıdır. Sağlıklı nesiller yetişmesi için spor kültürünü ve bilincini aşılamanın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bizlerde bu kapsamda Yeni Orduspor Futbol takımını yakından takip ediyoruz. Kısa zamanda başarılı işlere imza attılar ve daha büyük işlere imza atacaklarına inanıyoruz. Bu başarıda kulüp başkanımızın çok emeği var. Sayın Başkan ve yönetim kurulu üyelerine tekrar teşekkür ediyorum. Bu kapsamda anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür eder her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

Genel kategorisine yazıldı. 230 kez okundu.
YORUM GÖNDER
YORUMLAR (0)