Ordu'da Sporun Adresi

“ORDUSPOR SAYFASINI KAPATTIK

“ORDUSPOR SAYFASINI KAPATTIK

Ordu Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Sorumlusu Ertan Bakır, Orduspor’daki profesyonel futbolculara transfer teklifi yaptıklarını ancak bu oyuncuları vermeye layık görülmediklerini belirtirken, en azından Orduspor’un altyapısındaki oyuncuları kadrolarına katmak istediklerini dile getirdi.
Transferde önceliklerinin Ordulu futbolcular olduğunu söyleyen Bakır, 5 tane oyuncuyla anlaştıklarını ancak bu futbolcuların bonservis sorunları çözüldükten sonra kamuoyuna açıklayacaklarını ifade etti.
“Altyapıdaki oyunculara talibiz”

Altyapı anlamında başarılı bir kulüp olacaklarını aktaran Başkan Yardımcısı Bakır; “Bizim transferde önceliğimiz Ordulu futbolcular oldu. Dışarıda başarılı olan Ordulu tüm futbolculara teklif götürdük. Orduspor’daki futbolcu arkadaşlarla da görüştük. Ama maalesef neticeye varamadık. Futbolcu arkadaşları, Orduspor yönetimi bize vermeye layık görmediler. Orduspor sayfasını kapattık. Buradaki en önemli şey, profesyonel futbolcularını vermiyorlarsa bile en azından altyapıdaki oyuncuları versinler. Biz Orduspor’un altyapısındaki tüm oyunculara talibiz. Onları bizim bu büyük projemizin içerisinde görmek istiyoruz. Allah nasip ederse de, altyapıda çok başarılı bir kulüp olmayı arzuluyoruz” dedi.
“5 oyuncuyla anlaştık”

Orduspor’dan kendilerinin futbolcu almak istediğini ancak Orduspor’un tutumundan dolayı alamadıklarının altını çizen Bakır; “Kamuoyunda sürekli dolaşan sözler var. Ordulu arkadaşlarla neden anlaşmıyorsunuz deniliyor. Bu anlaşmazlık bizimle alakalı değil. Bu Orduspor’un tutumudur. Biz zaten başarılı olan bütün arkadaşları Ordu’ya davet ediyoruz. Ordu Futbol Kulübü’nde olmalarını istiyoruz. Şuanda anlaşıp da kamuoyuna duyurmadığımız 5 tane daha futbolcu arkadaşımız var. Bu futbolcuların hepsi de Süper Lig, TFF 1.lig ve Spor Toto 2.Lig’de oynayan arkadaşlar. Bu oyuncuları da bonservis ve sözleşme sorunlarını çözdükten sonra kamuoyuna tanıtacağız” diye konuştu.
“7 Temmuz’da toplanacağız”

Ordu Futbol Kulübü’nün kampı Ankara Kızılcahamam’da yapacağını söyleyen Başkan Yardımcısı Bakır; “7 Temmuz’da takımımız Ordu’da toplanacak. Tüm transferler ilk etap kampında olacak. Bir hafta Ordu’da kaldıktan sonra 13 Temmuz’da ise Ankara Kızılcahamam’da 2.Etap kampına başlayacağız. 10 gün burada kamp yaptıktan sonra 23 Temmuz tarihinden sonra Ordu’ya döneceğiz. Ordu’da yönetici arkadaşlarla bir açılışımız olacak. 26 Ağustos tarihinde de zaten ilk maçımızı oynayacağız. Ordu spor camiasına ve Ordu Futbol Kulübü’ne hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Ordu Hayat / Tevfik Kul

 

Genel kategorisine yazıldı. 368 kez okundu.
YORUM GÖNDER
YORUMLAR (0)