Ordu'da Sporun Adresi

NASIL TRANSFER YAPALIM ?

Orduspor Kulübü Başkanı Yaşar Pamuk, transfer yapılmaması konusundaki eleştirilere yanıt verdi. Pamuk, 28 kişilik kadrodan kimin gidip gitmeyeceğinin belli olmadığı bir yerde nasıl transfer yapacaksınız diye sordu?

Transfer konusunu istişare ettiklerini belirten Başkan Pamuk, kendisi ya da mevcut yönetim olsa da olmasa da Orduspor’un yoluna devam edeceğini dile getirdi.

“Orduspor devam ediyor”
Hangi oyuncuların gideceğinin belli olmadığı için transfer yapamadıklarını söyleyen Pamuk; “Orduspor’un 28 kişiden oluşan bir takımı var. Biz gideceğiz diyor. Bu 28 kişilik takımda kimin gidip kimin geleceği belli olmadan nereye transfer yapacaksın? Nasıl yapacaksın? 28 kişilik bir takımın var. Bunun istişare etmediğimizi mi düşünüyorsunuz. Kaleye mi transfer yapacaksın, santrafora, stopere mi nereye alacaksın? Ben istemesem de Ankara’dan, İstanbul’dan, yurt dışından futbolcu yok mu sanıyorsunuz? Orduspor, ben olsam da olmasam da devam ediyor. Orduspor, mevcut yönetim olsa da olmasa da devam edecek. Ama şuanda soruyorum; 28 kişilik bir takım var. Bu takımın gidip gitmeyeceği belli değil. Ayrılanlar oluyor. Bunlar bilinmeden nereye transfer yapayım? diye sordu.
Haber Merkezi

Orduspor kategorisine yazıldı. 65 kez okundu.
ETİKETLER
YORUM GÖNDER
YORUMLAR (0)